Artyści na Life Festival Oświęcim

Bisquit

Bisquit ma w dorobku płyty "Inny Smak" (2006), "Pytania" (2008), "Lilly" (2014) oraz „Nagi król” (2017), a także winylową EP-kę "Dunes Blanches" (2015).

Bisquit

Fot. Magda Ruta

Grupa w składzie: Asia Chacińska (wokal), Tomek Krawczyk (gitary), Piotr Rychlec (klawisze), Maciej Szczyciński (bas) i Sebastian Frankiewicz (perkusja) w swych autorskich utworach łączy niebanalne teksty z unikalnym brzmieniem, nie dając się zaszufladkować do żadnej muzycznej kategorii.

Zespół zagrał m.in. na festiwalach: Malta (Poznań), Spring Break (Poznań), Songwriter Festiwal (Łódź), Festiwal Czterech Kultur (Łódź), Festiwal Grzegorza Ciechowskiego (Tczew), grał na jednej scenie z Jamiroquai (Wianki, Kraków 2008) czy supportował koncert Joe Cocker'a na warszawskim Torwarze (2007). Muzycy świetnie czują się na dużych scenach ale przede wszystkim stale koncertują w klubach w całej Polsce.

Ich piosenki pojawiały się w filmach i serialach polskiej produkcji m.in "Rozmowy Nocą" czy "Prawo Agaty" oraz na wyjątkowych składankach: „Don't Panic! We're From Poland", „Dobra Alternatywa 2" i „Sounds of the 80s" - ostatnia to zbiór wykonywanych przez światowych artystów coverów z lat 80., wyselekcjonowanych przez dziennikarzy radia BBC2.